Content
Оріентир


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ОРІЄНТИР" Запорізької обласної ради


НАВІГАЦІЯ

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ШКОЛИ

Зарахування учнів (вихованців) до спеціальних шкіл, переведення до іншого закладу освіти та відрахування здійснюється відповідно до Порядку зарахування осіб з особливими освітніми потребами до спеціальних закладів освіти, їх відрахування, переведення до іншого закладу освіти, затвердженого наказом МОН від 1 серпня 2018 р. № 831.

 

До школи «Орієнтир» у класи з  1-го по 10-й приймаються діти віком від 6 років, які проживають у м. Запоріжжя та Запорізькій області:

  • незрячі;
  • з гостротою зору 0,5-0,4Д на оці, яке краще бачить зі стерпною корекцією;
  • з більш високою гостротою зору у разі прогресуючих або частих рецидивних захворювань, а також за наявності астенопічних явищ, що виникають під час читання та письма на близькій відстані. 

Рекомендація на навчання у спеціальній школі видається інклюзивно-ресурсними центрами за місцем проживання дитини.

Інклюзивно-ресурсні центри м. Запоріжжя та Запорізької обл.

 

     Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Орієнтир" Запорізької обласної ради набирає дітей на навчання до 1-12-х класів

Якщо Ви - батьки учня з проблемами зору і бажаєте, щоб Ваша дитина навчалась у спеціальній школі для таких дітей, Вам потрібен «Орієнтир»! Чому саме наш «Орієнтир»? Тому що школа має майже 60 років досвіду, класних учителів зі спеціальною освітою, унікальну навчальну базу. “Орієнтир” - це велика родина учнів, педагогів та батьків!       

     Важливо знати:

  • Ми не проводимо конкурсних відборів, а зараховуємо на навчання за рекомендацією інклюзивно-ресурсного центру вашого району.
  • У наших класах всього по 10-12 учнів, тому під час уроку вчитель може приділити увагу кожному.
  • Основні навчальні предмети такі самі, як і у звичайній школі. Але є ще корекційні заняття, лікувальна фізкультура, соціально-побутове орієнтування, рельєфне малювання, ритміка, гуртки, заняття з класичного масажу та перукарської справи.
  • Усі діти можуть відвідувати групу продовженого дня, а ті, хто живе далеко, - залишатися на ніч у пансіоні (через воєнний стан пансіон тимчасово не працює).
  • Дітям тут цікаво, і навчаються вони - з радістю!
  • У воєнний час школа працює в змішаному режимі. У приміщенні закладу обладнано найпростіші укриття, в яких діти продовжують навчатися під час повітряної тривоги.

Школа знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сарматська, 17

Ви можете отримати повну консультацію щодо набору до школи за телефонами:

0972359598 (Ірина Тимофіївна)

0679524500 (Оксана Олександрівна)

Шановні батьки! Не забувайте, що майбутнє ваших дітей – це ваш вибір сьогодні. Зробіть його правильно!  

 

 

 


ПРО НАС


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОРІЄНТИР«Орієнтир» - це велика родина вихованців та їх батьків, всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, випускників, друзів та помічників школи-інтернату Наш навчальний заклад як спеціальний для дітей з вадами зору розпочав свою роботу у вересні 1966 року і став називатися спеціальною школою-інтернатом №5 для слабозорих дітей. Дотепер навчальний заклад зберігає статус школи-інтернату для дітей з вадами розвитку, у 2011 році він отримав ім’я «Орієнтир». За 50 років існування навчальний заклад для слабозорих та незрячих дітей 47 разів відправляв у доросле життя випускників 10 та 12 класів, тільки с 2000 року 150 учнів 12 класів отримали атестати про повну загальну середню освіту і майже всі, незважаючи на вади здоров’я, продовжили професійне навчання. А в соціальних мережах інтернету сьогодні зареєстровано більше ніж пів тисячі випускників та учнів інтернату. У вересні 2016 року школа-інтернат «Орієнтир» святкує свій золотий 50-річний ювілей.


КОНТАКТИ

Наша адреса:
69001 м. Запоріжжя,
вул. Кронштадська, 17
зупинка транспорту «Набережна» (маршрути №№ 73, 83, 85, 99, тролейбус № 14,
орієнтири – магазин «Україночка», школа №37),
телефон директора: (061)224-05-35, 0677394846
телефон відповідального заступника: (061)224-05-33, 0972359598
телефон шкільного лікаря:
(061)224-11-71
e-mail: Internat_Orientir@i.ua2018 © розроблено дизайн студією Intera