Content
Оріентир


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ОРІЄНТИР" Запорізької обласної ради


НАВІГАЦІЯ

НОВИНИ  /  Орієнтирівці у місті атомників Енергодарі

7 грудня 2018 року відбулася навальна екскурсія для учнів 8-АБ та 9-АБ класів. Діти разом за своїми вихователями та класними керівниками  відвідали місто атомників – Енергодар.

Починалася екскурсія в інформаційному центрі Запорізької атомної електростанції, де екскурсовод розповіла про атомну енергетику України, дала повну та об’єктиву інформацію про діяльність АЕС. Також учням показали науково-популярний фільм про атомну, ознайомили з макетом атомного реактора, продемонстрували панораму енергоблоків і промислового майданчика Запорізької АЕС.

Надзвичайно цікавою була екскурсія у Музей Запорізької атомної електростанції, де діти почули захоплюючу розповідь про історію найбільшої в Україні АЕС, про її високопрофесійних працівників.

Потім автобусом у супроводі екскурсовода учні проїхали по периметру атомної станції. Вони побачили шість атомних реакторів, зону охолодження води, так звані «фонтанчики», а також тренувальну  базу працівників станції. Діти також дізналися, що гаряча вода зі станції обігріває не тільки теплицю з вирощування овочів, а й все місто Енергодар.

Наприкінці екскурсії гостинні атомники нагодували вихованців «Орієнтиру» смачним обідом та вручили цікаві й корисні подарунки – книжки про атомну енергетику України, які у шкільній бібліотеці зможуть почитати юні любителі фізики.

- Інформація, яку ми почули сьогодні, була корисною, цікавою, а головне,  доступною, - підводить підсумки екскурсії директор  школи-інтернату Ганна Володимирівна Тихомирова. - Багато нового про атомну станцію дізналися наші вихованці, нам показали цікаві місця, де розташований енергокомплекс.

Екскурсія на Запорізьку атомну електростанцію значно розширила знання учнів «Орієнтиру» про економіку та промисловість Запорізького краю, про атомну енергетику України, а комусь, можливо, допомогла визначитися із вибором майбутньої професії.

Бажаємо запорізьким атомникам здоров’я, благополуччя та високих трудових досягнень!

 

 


ПРО НАС


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОРІЄНТИР«Орієнтир» - це велика родина вихованців та їх батьків, всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, випускників, друзів та помічників школи-інтернату Наш навчальний заклад як спеціальний для дітей з вадами зору розпочав свою роботу у вересні 1966 року і став називатися спеціальною школою-інтернатом №5 для слабозорих дітей. Дотепер навчальний заклад зберігає статус школи-інтернату для дітей з вадами розвитку, у 2011 році він отримав ім’я «Орієнтир». За 50 років існування навчальний заклад для слабозорих та незрячих дітей 47 разів відправляв у доросле життя випускників 10 та 12 класів, тільки с 2000 року 150 учнів 12 класів отримали атестати про повну загальну середню освіту і майже всі, незважаючи на вади здоров’я, продовжили професійне навчання. А в соціальних мережах інтернету сьогодні зареєстровано більше ніж пів тисячі випускників та учнів інтернату. У вересні 2016 року школа-інтернат «Орієнтир» святкує свій золотий 50-річний ювілей.

КОНТАКТИ

Наша адреса:
69001 м. Запоріжжя,
вул. Кронштадська, 17
зупинка транспорту «Набережна» (маршрути №№ 73, 83, 85, 99, тролейбус № 14,
орієнтири – магазин «Україночка», школа №37),
телефон директора: (061)224-05-35, 0677394846
телефон відповідального заступника: (061)224-05-33, 0972359598
телефон шкільного лікаря:
(061)224-11-71
e-mail: Internat_Orientir@i.ua2018 © розроблено дизайн студією Intera