Content
Оріентир


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ОРІЄНТИР" Запорізької обласної ради


НАВІГАЦІЯ

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ  /  Методичне об`єднання вихователів


Аверіна Анастасія Ігорівна

Вихователь, стаж роботи: 12 років, здобуває вищу освіту за спеціальністю «Психолог», кваліфікаційна категорія «спеціаліст»
Далі ...

Ангеловська Галина Іванівна

Вихователь, стаж роботи: 23 роки, вища освіта за спеціальністю «Соціальний педагог», кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»
Далі ...

Борщевська Ельвіна Борисівна

Вихователь, стаж роботи: 22 роки, вища освіта за спеціальностями «Вчитель і логопед допоміжної школи» та «Практичний психолог», кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії"
Далі ...

Булат Світлана Дмитрівна

Вихователь, стаж роботи: 29 років, вища освіта за спеціальністю «Вчитель англійської мови і зарубіжної літератури», кваліфікаційна категорія «спеціаліст»
Далі ...

Бутенко Світлана Василівна

...
Далі ...

Вороніна Вікторія Вікторівна

Вихователь, стаж роботи: 9 років, вища освіта за спеціальністю «Соціальний педагог», кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії»
Далі ...

Гаврильєва Ірина Анатоліївна

Вихователь, стаж роботи: 36 років, вища освіта за спеціальністю «Учитель поч. класів», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», пед. звання «старший вихователь»
Далі ...

Гай Ніна Олексіївна

Вихователь, стаж роботи: 33 роки, вища освіта за спеціальностями «Методист з виховн. роботи. Учитель етики і психології сім. життя», «Дит. практ. психолог», кваліф. категорія "спеціаліст першої кат."
Далі ...

Жданова Ганна Леонідівна

Вихователь, стаж роботи: 26 років, вища освіта за спец. «Біологія та основи сільськ. господарства; вчитель біології» та «Психологія, практ. психолог», квал. категорія «спеціаліст другої категорії»
Далі ...

Іванець Тетяна Борисівна

Вихователь, стаж роботи: 44 роки, вища освіта за спеціальністю «Учитель німецької мови середньої школи», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Далі ...

Кремнєва Анастасія Костянтинівна

Вихователь, стаж роботи: 10 років, вища освіта за спеціальністю «Біолог, викладач біології, вчитель біології та хімії», кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії»
Далі ...

Лазаренко Анастасія Володимирівна

Вихователь, стаж роботи: 6 років, вища освіта за спеціальністю «Логопед», кваліфікаційна категорія «спеціаліст»
Далі ...

Латишева Альбіна Петрівна

Вихователь, стаж роботи: 24 роки, вища освіта за спеціальністю «Вихователь в дошк. закладах» та «Філолог, викладач укр. мови та літератури», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Далі ...

Лучковська Тетяна Анатоліївна

Вихователь, стаж роботи: 30 років, вища освіта за спеціальністю «Викладач дошк. педагогіки і психології, методист по дошк. вихованню», кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»
Далі ...

Олефіренко Наталія Володимирівна

Вихователь, стаж роботи: 15 років, вища освіта за спеціальністю «Філолог, викладач української мови та літератури», кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»
Далі ...

Романенко Галина Іванівна

Вихователь, стаж роботи: 43 роки, вища освіта за спец. «Викладач дошк. педагогіки та психол., методист з дошк. вихов.», квал. категорія «спеціаліст вищої категорії», пед. звання «ст. вихователь"
Далі ...

Саломатіна Наталія Вікторівна

Вихователь, стаж роботи: 30 років, вища освіта за спеціальністю «Вчитель історії та суспільствознавства» та «Практичний психолог», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Далі ...

Сльота Ольга Олександрівна

Вихователь, стаж роботи: 45 років, вища освіта за спеціальністю «Філолог, викладач української мови та літератури», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Далі ...

Суслікова Олена Володимирівна

Вихователь, стаж роботи: 35 років, вища освіта за спеціальністю «Вчитель поч. класів, організатор поч. навч.», квал. категорія «спеціаліст вищої категорії», пед. звання «ст. вихователь»
Далі ...

Труш Наталя Богданівна

Вихователь, стаж роботи: 17 років, вища освіта за спец. «Вчитель поч. класів» та «Вчитель географії», кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії»
Далі ...

Тугушева Ірина Миколаївна

Вихователь, стаж роботи: 29 роки, вища освіта за спеціальністю «Вчитель географії та біології», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Далі ...

Філь Світлана Олексіївна

Вихователь, стаж роботи: 27 років, вища освіта за спеціальністю «Викладач дошк. педагогіки і психології, вихователь», квал. категорія «спеціаліст вищої категорії»
Далі ...

Хоруженко Олена Вікторівна

Вихователь, стаж роботи: 6 років, вища освіта за спец. «Вчитель поч. класів, вчитель іноземн. мови поч. класів», «Практ. психолог у закл. освіти», квал. категорія «спеціаліст другої категорії»
Далі ...

Хрипкова Лідія Михайлівна

Вихователь, стаж роботи: 36 років, вища освіта за спец. «Учитель рос. мови та літератури», квал. категорія «спеціаліст першої категорії», пед. звання «ст. вихователь»
Далі ...

Чикаленко Вікторія Анатоліївна

Вихователь, стаж роботи: 32 роки, вища освіта за спеціальністю «Філолог, викладач української мови і літератури», кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії»
Далі ...

Шевченко Валентина Іванівна

Вихователь, стаж роботи: 35 років, вища освіта за спец. «Вчитель рос. мови та літератури», квал. категорія «спеціаліст вищої категорії», пед. звання «ст. вихователь»
Далі ...

Яковлева Жанна Василівна

Вихователь, стаж роботи: 43 роки, вища освіта за спеціальністю «Історик, викладач історії та суспільствознавства», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Далі ...

Ярошенко Галина Василівна

Вихователь, стаж роботи: 34 роки, вища освіта за спеціальністю «Вчитель франц. і німецької мов середньої школи», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», пед. звання «старший вихователь»
Далі ...

Ященко Оксана Анатоліївна

Вихователь, стаж роботи: 9 років, вища освіта за спеціальністю «Вчитель початкових класів», кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»
Далі ...

ПРО НАС


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОРІЄНТИР«Орієнтир» - це велика родина вихованців та їх батьків, всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, випускників, друзів та помічників школи-інтернату Наш навчальний заклад як спеціальний для дітей з вадами зору розпочав свою роботу у вересні 1966 року і став називатися спеціальною школою-інтернатом №5 для слабозорих дітей. Дотепер навчальний заклад зберігає статус школи-інтернату для дітей з вадами розвитку, у 2011 році він отримав ім’я «Орієнтир». За 50 років існування навчальний заклад для слабозорих та незрячих дітей 47 разів відправляв у доросле життя випускників 10 та 12 класів, тільки с 2000 року 150 учнів 12 класів отримали атестати про повну загальну середню освіту і майже всі, незважаючи на вади здоров’я, продовжили професійне навчання. А в соціальних мережах інтернету сьогодні зареєстровано більше ніж пів тисячі випускників та учнів інтернату. У вересні 2016 року школа-інтернат «Орієнтир» святкує свій золотий 50-річний ювілей.

КОНТАКТИ

Наша адреса:
69001 м. Запоріжжя,
вул. Кронштадська, 17
зупинка транспорту «Набережна» (маршрути №№ 73, 83, 85, 99, тролейбус № 14,
орієнтири – магазин «Україночка», школа №37),
телефон директора: (061)224-05-35, 0677394846
телефон відповідального заступника: (061)224-05-33, 0972359598
телефон шкільного лікаря:
(061)224-11-71
e-mail: Internat_Orientir@i.ua2018 © розроблено дизайн студією Intera