Content
Оріентир


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ОРІЄНТИР" Запорізької обласної ради


НАВІГАЦІЯ

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ШКОЛИ

Шановні батьки, педагоги! Якщо ви спостерігаєте напружений емоційний та фізичний стан дитини, поведінку, яка критично відрізняється від поведінки в мирному житті, у дитини з*явились непритаманні їй звички, або ж демонструються звички попередніх вікових періодів і якщо будь-який з цих видів поведінки триває більше, ніж 2-4 тижні, або якщо він проявляється пізніше, дітям може бути потрібна подальша допомога.

Психологічна служба школи-інтернату «Орієнтир» надає психологічні консультації  учням 1-12 класів та батькам у форматі онлайн. Зустрітися зі спеціалістом оффлайн (у шкільному кабінеті психолога) ви можете за наступним графіком:

№ пп

День тижня

П.І.П практичного психолога, соціального педагога

Час

1.

Понеділок-середа,

п’ятниця

практичний психолог 

Житова Олена Федорівна (097)6326442

9.00-14.00 год

2.

соціальний педагог 

Копан Анжела Вікторівна (067)7635617

9.00-14.00 год

У разі необхідності оффлайн-консультування необхідна попередня домовленість за телефоном.


Шановні батьки!

ЮНІСЕФ запускає групи підтримки для вас — якщо ви опинилися у складних обставинах, потребуєте психологічної підтримки або хотіли би спілкуватися з іншими батьками й фахівцями про те, що відбувається сьогодні у нашій країні, з нами, нашими дітьми та нашими родинами.

Ці групи — можливість обмінятися інформацією, дізнатися щось нове про себе та свої емоції, отримати фахові поради, як підтримати себе та своїх дітей і рідних.

Посилання:

ЮНІСЕФ - для батьків під час війни


 Всеукраїнська програма ментального здоров*я "Ти як?"

Для кого і для чого «Ти як?

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Посилання на відеоролик: Ти як?

Посилання на сайт програми: Всеукраїнська програма ментального здоров*я "Ти як?"

"Ти як?" у Instagram

"Ти як?" у telegram

"Ти як?" у tiktok

 

 


ПРО НАС


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОРІЄНТИР«Орієнтир» - це велика родина вихованців та їх батьків, всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, випускників, друзів та помічників школи-інтернату Наш навчальний заклад як спеціальний для дітей з вадами зору розпочав свою роботу у вересні 1966 року і став називатися спеціальною школою-інтернатом №5 для слабозорих дітей. Дотепер навчальний заклад зберігає статус школи-інтернату для дітей з вадами розвитку, у 2011 році він отримав ім’я «Орієнтир». За 50 років існування навчальний заклад для слабозорих та незрячих дітей 47 разів відправляв у доросле життя випускників 10 та 12 класів, тільки с 2000 року 150 учнів 12 класів отримали атестати про повну загальну середню освіту і майже всі, незважаючи на вади здоров’я, продовжили професійне навчання. А в соціальних мережах інтернету сьогодні зареєстровано більше ніж пів тисячі випускників та учнів інтернату. У вересні 2016 року школа-інтернат «Орієнтир» святкує свій золотий 50-річний ювілей.


КОНТАКТИ

Наша адреса:
69001 м. Запоріжжя,
вул. Кронштадська, 17
зупинка транспорту «Набережна» (маршрути №№ 73, 83, 85, 99, тролейбус № 14,
орієнтири – магазин «Україночка», школа №37),
телефон директора: (061)224-05-35, 0677394846
телефон відповідального заступника: (061)224-05-33, 0972359598
телефон шкільного лікаря:
(061)224-11-71
e-mail: Internat_Orientir@i.ua2018 © розроблено дизайн студією Intera