Content
Оріентир


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ОРІЄНТИР" Запорізької обласної ради


НАВІГАЦІЯ

НОВИНИ  /  РОДИННЕ ВОГНИЩЕ

«Наша родина – скарб України»

Через все життя кожної людини проходить шана до матері… Скільки б років не виповнилося синам чи донькам – кожен з них у будь-якому віці при слові «мама» буде відчувати теплу хвилю почуттів до найдорожчої жінки в світі – до своєї мами…

У Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Орієнтир» протягом кількох років склалася вже традиція шанувати Матір, родину в травні на День матері та Міжнародний день сім’ї. Це свято завжди не тільки шкільне, воно по-справжньому родинне.

Ось і цього року, 10 травня, вихованці та педагоги школи запросили родини учнів на свято «Біля родинного вогнища», приурочене до Дня Матері та сім’ї.  116 батьків  учнів завітали на це вечірнє святкове дійство, починав яке яскравий учнівський флеш-моб. Запалювали вогнище старшокласники разом з учителями фізкультури та батьками. У програмі свята – цікаві розваги для всіх учасників: веселе представлення команд учнів та батьків, конкурс «Заспіваймо пісню про родину», конкурс для батьків «Представте пісню», танцювальний батл між батьками та дітьми, конкурс «Відгадай та оживи пісню» та інші.

На завершення свята діти, батьки та педагоги виконали пісню «Україна – це Я». Шкільне родинне вогнище запалило в душах і серцях вихованців «Орієнтиру» незгасну любов до батьків, до родинної оселі, до Батьківщини.

 


ПРО НАС


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОРІЄНТИР«Орієнтир» - це велика родина вихованців та їх батьків, всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, випускників, друзів та помічників школи-інтернату Наш навчальний заклад як спеціальний для дітей з вадами зору розпочав свою роботу у вересні 1966 року і став називатися спеціальною школою-інтернатом №5 для слабозорих дітей. Дотепер навчальний заклад зберігає статус школи-інтернату для дітей з вадами розвитку, у 2011 році він отримав ім’я «Орієнтир». За 50 років існування навчальний заклад для слабозорих та незрячих дітей 47 разів відправляв у доросле життя випускників 10 та 12 класів, тільки с 2000 року 150 учнів 12 класів отримали атестати про повну загальну середню освіту і майже всі, незважаючи на вади здоров’я, продовжили професійне навчання. А в соціальних мережах інтернету сьогодні зареєстровано більше ніж пів тисячі випускників та учнів інтернату. У вересні 2016 року школа-інтернат «Орієнтир» святкує свій золотий 50-річний ювілей.

КОНТАКТИ

Наша адреса:
69001 м. Запоріжжя,
вул. Кронштадська, 17
зупинка транспорту «Набережна» (маршрути №№ 73, 83, 85, 99, тролейбус № 14,
орієнтири – магазин «Україночка», школа №37),
телефон директора: (061)224-05-35, 0677394846
телефон відповідального заступника: (061)224-05-33, 0972359598
телефон шкільного лікаря:
(061)224-11-71
e-mail: Internat_Orientir@i.ua2018 © розроблено дизайн студією Intera