Content
Оріентир


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ОРІЄНТИР" Запорізької обласної ради


НАВІГАЦІЯ

НОВИНИ  /  День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення у школі-інтернаті «Орієнтир»

7 травня у Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Орієнтир» відбулася традиційна вже подія – загальношкільний виховний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вихованці, педагоги та гості – ветеран Великої Вітчизняної війни, голова Запорізької обласної організації ветеранів військової служби Данильченко Дмитро Миколайович, малолітній в’язень концтабору Вітрик Людмила Іванівна, а також воїни АТО Ольга Браун, доброволець Української добровольчої армії «УДАР», Роман Ушаков, голова ГО «Відродження життя після АТО», Гаврилов Сергій Петрович і Гаврилов Василь Олександрович, добровольці 28-ї окремої механізованої бригади, та волонтер  Хаброва Марія Едуардівна – зібралися, щоб відзначити 73 річницю Перемоги над нацизмом.  

Захід відкрився демонстрацією ролика «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» Події Другої світової війни знову зворушили серця дітей, бо 8 мільйонів  українців, які загинули у ті дні, досі живі в народній пам’яті. На жаль, онуки тих, хто пережив війну 1939-1947 рр., вимушені теж гинути сьогодні на Сході України. З 2378 військових, що поклали своє життя в АТО, 128 - запоріжці. Хвилиною мовчання діти та дорослі вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за свободу людства від фашизму в Другій світовій війні, за суверенітет та територіальну цілісність України – в наш час.   Учні 11 класу Димшаков Антон та Шалаєва Анастасія від імені всіх присутніх поклали квіти до шкільної стіни пам’яті загиблих героїв АТО.  

Захід 7 травня став також завершальним етапом шкільного конкурсу виховних проектів «Ми пам’ятаємо Ваші заповіти: цінності життя (звіт перед захисниками Батьківщини)», у якому взяли участь учні 2-3, 5-9 класів. Робота над проектами тривала протягом квітня 2018 року, журі визначило найкращих – лідерів конкурсу: групи 3-х, 7-х, 8-х класів та незрячих учнів. Кращі проекти «Україна очима незрячих!», «Родинні цінності: Сім’я. Родина. Батьківщина», «Нам 13, але ми – особистості!» діти представили гостям, а ветерани вручили переможцям сертифікати «Лідер проекту». Зі словами привітання до всіх учасників заходу звернулася директор Г.В. Тихомирова.  

          Захисники Батьківщини подякували дітям за їх добрі та щирі серця, а також звернулися до них з наказом зміцнювати, любити свою Батьківщину та назавжди бути відданими їй.

 

 


ПРО НАС


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОРІЄНТИР«Орієнтир» - це велика родина вихованців та їх батьків, всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, випускників, друзів та помічників школи-інтернату Наш навчальний заклад як спеціальний для дітей з вадами зору розпочав свою роботу у вересні 1966 року і став називатися спеціальною школою-інтернатом №5 для слабозорих дітей. Дотепер навчальний заклад зберігає статус школи-інтернату для дітей з вадами розвитку, у 2011 році він отримав ім’я «Орієнтир». За 50 років існування навчальний заклад для слабозорих та незрячих дітей 47 разів відправляв у доросле життя випускників 10 та 12 класів, тільки с 2000 року 150 учнів 12 класів отримали атестати про повну загальну середню освіту і майже всі, незважаючи на вади здоров’я, продовжили професійне навчання. А в соціальних мережах інтернету сьогодні зареєстровано більше ніж пів тисячі випускників та учнів інтернату. У вересні 2016 року школа-інтернат «Орієнтир» святкує свій золотий 50-річний ювілей.

КОНТАКТИ

Наша адреса:
69001 м. Запоріжжя,
вул. Кронштадська, 17
зупинка транспорту «Набережна» (маршрути №№ 73, 83, 85, 99, тролейбус № 14,
орієнтири – магазин «Україночка», школа №37),
телефон директора: (061)224-05-35, 0677394846
телефон відповідального заступника: (061)224-05-33, 0972359598
телефон шкільного лікаря:
(061)224-11-71
e-mail: Internat_Orientir@i.ua2018 © розроблено дизайн студією Intera