Content
Оріентир


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ОРІЄНТИР" Запорізької обласної ради


НАВІГАЦІЯ

НОВИНИ  /  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Всі ми - різні, всі ми - рівні

     Насиченими, цікавими та корисними стали останні дні осені для здобувачів освіти комунального закладу “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Орієнтир” Запорізької обласної ради. Традиційно щороку з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Заклад освіти підтримав цю акцію цілою низкою заходів із залученням фахівців ДСНС, закладів охорони здоров’я, представників громадських та благодійних організацій.

     Протягом двох тижнів у школі “Орієнтир” відбулися онлайн-бесіди працівників шкільної психологічної служби з учнями та ученицями 10-12 класів за матеріалами навчально-методичного тренінгу Міжнародного жіночого правозахисного центру “ЛА СТРАДА - УКРАЇНА” на тему “Запобігання ґендерного насильства та жорстокого поводження з дітьми”; лікарі Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб провели з учнями 9-10 класів профілактичне заняття  до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом; разом з вихователями старшокласники переглянули та обговорили соціальні відеоролики до Міжнародного дня боротьби з рабством та Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

     4 грудня 2023 р., до Міжнародного дня людей з інвалідністю, спільно з фахівцями Відділу зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій обл. для учнів школи було організовано мотиваційну зустріч з лауреатом акції “Діти-рятувальники – герої війни”, юним художником та письменником, дитиною з аутизмом, Максимом Бровченком. Для учнів початкової школи рятувальниками було проведено інтерактивне заняття з безпеки життєдіяльності взимку. Також відбулася зустріч старшокласників із заступником начальника Запорізького обласного центру гідрометеорології ДСНС.

     6 грудня 2023 р. з учнями 8-10 класів було проведено квест “Знай. Дій. Захищай” (до Міжнародного дня захисту прав людини). Координаторами на станціях квесту разом з педагогами школи були рятувальники, волонтери Товариства Червоного Хреста України. Школярі вдало пройшли всі випробування та усвідомили, що у кожного є права і свободи, які становлять у правовій державі найвищу соціальну цінність.

     Практичний психолог школи провела з учнями початкової школи урок толерантності "Всі ми різні, всі ми рівні", а серед вихованців 5-7 класів пройшов конкурс малюнків "Не ведусь: ми - герої безпеки в Інтернеті".

    Заходи акції “16 днів проти насильства” проходили в онлайн- та офлайн-режимі. Підводячи підсумки, директор школи “Орієнтир” Тихомирова Ганна Володимирівна подякувала педагогам та учням за якісну організацію заходів та активну участь. Також зазначила, що кожна людина повинна знати свої права, вміти їх захистити, реалізувати.  Неприпустимо порушувати чиєсь право на життя! Неприпустимо позбавляти когось життя! МИ - НЕЗЛАМНІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

 

   

 

      

 


 

 

 

 

 

 

 


ПРО НАС


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОРІЄНТИР«Орієнтир» - це велика родина вихованців та їх батьків, всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, випускників, друзів та помічників школи-інтернату Наш навчальний заклад як спеціальний для дітей з вадами зору розпочав свою роботу у вересні 1966 року і став називатися спеціальною школою-інтернатом №5 для слабозорих дітей. Дотепер навчальний заклад зберігає статус школи-інтернату для дітей з вадами розвитку, у 2011 році він отримав ім’я «Орієнтир». За 50 років існування навчальний заклад для слабозорих та незрячих дітей 47 разів відправляв у доросле життя випускників 10 та 12 класів, тільки с 2000 року 150 учнів 12 класів отримали атестати про повну загальну середню освіту і майже всі, незважаючи на вади здоров’я, продовжили професійне навчання. А в соціальних мережах інтернету сьогодні зареєстровано більше ніж пів тисячі випускників та учнів інтернату. У вересні 2016 року школа-інтернат «Орієнтир» святкує свій золотий 50-річний ювілей.

КОНТАКТИ

Наша адреса:
69001 м. Запоріжжя,
вул. Кронштадська, 17
зупинка транспорту «Набережна» (маршрути №№ 73, 83, 85, 99, тролейбус № 14,
орієнтири – магазин «Україночка», школа №37),
телефон директора: (061)224-05-35, 0677394846
телефон відповідального заступника: (061)224-05-33, 0972359598
телефон шкільного лікаря:
(061)224-11-71
e-mail: Internat_Orientir@i.ua2018 © розроблено дизайн студією Intera