Content
Оріентир


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ОРІЄНТИР" Запорізької обласної ради


НАВІГАЦІЯ

НОВИНИ  /  Родинне коло у країні дитячих мрій

У новому навчальному році наша школа-інтернат радо приймає до великої шкільної родини три перших класи, в одному з яких – незрячі учні. «Орієнтир» вже вчетверте набирає таких діток до першого класу.

Як же пощастило нашим первачкам! Цього року вони прийшли до Нової української школи – безмежної Країни дитячих мрій, доброти та радості. Освітні реформи мають полегшити 6-річним школярам незвичні для них навантаження та опанувати новий ритм життя.

З  нагоди свята початку навчального року до «Орієнтиру» завітали ветерани педагогічної праці Капітонова Валентина Степанівна, Порініс Жанна Федорівна, Петрушина Поліна Іллівна. Вони привітали першокласників з початком цікавого етапу їхнього життя, насиченого пригодами та новими відкриттями.

Також привітати школярів прийшли соціальні партнери навчального закладу, які  не залишаються байдужими до особливих дітей, постійно допомагають школі у здійсненні освітнього процесу. Це керівництво Запорізького УТОСу Авасян Наталія В’ячеславівна та Пошукай Олександр Миколайович, представники ПАТ «Металургійний комбінат «Запоріжсталь», заступник начальника Вознесенівського міського відділу Управління поліції охорони в Запорізькій області Непомнящий Андрій Володимирович, начальник відділу організації профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості Житова Олена Федорівна, віце-президент Спілки вірмен Запорізької області, член Координаційної ради об’єднань національних громад при голові ЗОДА, майстер спорту України з важкої атлетики Акопян Рудольф Володимирович, головний редактор газети «Індустріальне Запоріжжя» Володимир Дупак. Від колективу металургійного комбінату «Запоріжсталь» першокласники отримали у подарунок інтерактивну дошку, від поліції охорони – набори конструктору LEGO, що дуже необхідні для реалізації програми Нової української школи, від УТОСу – шахи для незрячих людей.

Свято Першого дзвоника у великому родинному колі «Орієнтиру» пройшло швидко, легко та невимушено, з жартами та веселощами.  А для першокласників та їх родин свято продовжилося на березі Дніпра цікавою ігровою програмою, підготовленою  педагогами школи-інтернату «Орієнтир» та працівниками розважального комплексу «Африка».

А вже наступного дня, 4 вересня, подарунок-сюрприз отримали групи 8-х та 9-х класів за перемогу у загальношкільному конкурсі «Найактивніша група року - 2018». Діти подорожували по Дніпру    на справжньому козацькому судні. Воно таке саме, як було у наших пращурів. Подорож на воді триває півтори години. Діти слухали історії та легенди про козаків, від почутого та побаченого були у захваті!

Отже, навчальний рік в «Орієнтирі» розпочато!

 

 


ПРО НАС


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОРІЄНТИР«Орієнтир» - це велика родина вихованців та їх батьків, всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, випускників, друзів та помічників школи-інтернату Наш навчальний заклад як спеціальний для дітей з вадами зору розпочав свою роботу у вересні 1966 року і став називатися спеціальною школою-інтернатом №5 для слабозорих дітей. Дотепер навчальний заклад зберігає статус школи-інтернату для дітей з вадами розвитку, у 2011 році він отримав ім’я «Орієнтир». За 50 років існування навчальний заклад для слабозорих та незрячих дітей 47 разів відправляв у доросле життя випускників 10 та 12 класів, тільки с 2000 року 150 учнів 12 класів отримали атестати про повну загальну середню освіту і майже всі, незважаючи на вади здоров’я, продовжили професійне навчання. А в соціальних мережах інтернету сьогодні зареєстровано більше ніж пів тисячі випускників та учнів інтернату. У вересні 2016 року школа-інтернат «Орієнтир» святкує свій золотий 50-річний ювілей.

КОНТАКТИ

Наша адреса:
69001 м. Запоріжжя,
вул. Кронштадська, 17
зупинка транспорту «Набережна» (маршрути №№ 73, 83, 85, 99, тролейбус № 14,
орієнтири – магазин «Україночка», школа №37),
телефон директора: (061)224-05-35, 0677394846
телефон відповідального заступника: (061)224-05-33, 0972359598
телефон шкільного лікаря:
(061)224-11-71
e-mail: Internat_Orientir@i.ua2018 © розроблено дизайн студією Intera